Новини

ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» - організатор конференції з кредитними спілками «Партнерство в кооперації»

29 жовтня 2010

29 жовтня 2010 року в Головному офісі ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» (м.Львів) відбулася конференція, присвячена питанням розширення співпраці Банку та кредитних спілок, організатором якої виступив ПАТ «ФОЛЬКСБАНК».

Зацікавленість Банку у розширенні бізнес-контактів з кредитними спілками продиктована його стратегічними пріоритетами та «кооперативним корінням австрійського Банку».

У планах ФОЛЬКСБАНКу -  стати Банком, якому надають перевагу, та Банком, який пропонує особливі продукти, додаткові консультаційні та клієнтські послуги у цьому сегменті.

Інтенсивно працюючи у цьому напрямку, ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» вже виступив активним учасником  ряду конференцій, зустрічей та інших ініціатив. Делегація ФОЛЬКСБАНКу, у складі Голови Правління Ірини Походзяєвої та начальника управління роздрібного бізнесу  Олексія Столярова,  прийняла участь  в ділових зустрічах з кредитними спілками Литви.

14-15 жовтня  п.р. представники ФОЛЬКСБАНКу стали активними учасниками  Західного регіонального форуму Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), який проводився під егідою   ВАКС  у співпраці з Об'єднанням кредитних спілок  «Програма захисту вкладів» та за підтримки Німецького товариства  Технічного співробітництва (GTZ) і Німецької Кооперативної Асоціації «Райффайзен» (DGRV).

Конференція з кредитними спілками, яка відбулася  29 жовтня у стінах ФОЛЬКСБАНКу, проходила під назвою «Партнерство в кооперації», а  її учасниками стали понад 15 кредитних спілок із Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Тернопільщини, Хмельниччини, Волині та міст  Києва і Чернівці. Почесні гості-учасники  конференції: Голова Правління «Програми захисту вкладів населення» Іван Вишневський (м. Київ)  та Керівник проекту розвитку та підтримки кредитних спілок в Україні Анна Гамбург (Німеччина).

Під час  конференції з основними доповідями виступили:  Ірина Походзяєва  («ФОЛЬКСБАНК  Україна. Корпоративне коріння. Стратегія розвитку), Іван Вишневський («Співпраця «Програма захисту вкладів»  та ФОЛЬКСБАНК. Централізація окремих процесів. Оптимізація затрат»), Оксана Стецьків («Продукти ПАТ ФОЛЬКСБАНК» для кредитних спілок»), Олексій Столяров та Іван Вишневський («Аутсорсінг процесів,  кредитування через платіжні картки»), Олексій Столяров («Стандартизація  продуктів та кредитних процедур, як основні передумови для  кредитування під заставу майнових прав по кредитних договорах членів КС»). 

У рамках круглого столу «Потенційні можливості співпраці»  працівники Банку  продемонстрували, яким чином розширюють співпрацю між банком і кредитними спілками, презентували спеціально розроблені для кредитних спілок продукти та  із задоволенням відповідали на  всі поставлені запитання. 

«Наша мета: стати  для кредитних спілок партнером, якому вони надають перевагу. Банк, розвиваючи кооперацію з кредитними спілками, долучається до зростаючого та прибуткового ринку» - говорить начальник  управління роздрібного бізнесу Олексій Столяров.

Насичена програма конференції включала: круглі столи, візитацію підрозділів Банку,  бесіди з фахівцями Банку.

 

conf копия.jpg

Контактна інформація

Інформаційний центр

Переказ з картки на картку

Карта вiддiлень

Усі контакти

Курси валют

24.05.2018КупiвляПродаж
USD25.850026.1400
EUR30.200030.7400
RUB0.40000.4230
PLN6.93007.1100
GBP34.010034.9000
Валютний калькулятор

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua