Новини

ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» - учасник X Міжнародного економічного форуму

8 жовтня 2010

Міжнародний Економічний Форум, що традиційно проходить на Львівщині у жовтні, вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України.

Метою форуму є формування позитивного іміджу та інвестиційної привабливості регіонів України та Львівської області, зокрема, на міжнародному рівні, розвитку партнерських відносин в рамках міжрегіональної та транскордонної співпраці, розширення ділових стосунків з іноземними партнерами та презентації інвестиційних проектів і можливостей регіону.

Цьогорічний форум, який відбувся у Трускавці 7-8 жовтня 2010р., відвідало 547 учасників (в 2009 році - 350 учасників) з 18 країн світу. Це рекордна кількість за всю історію проведення форумів (в 2009 році - 12 країн). Географія форуму є найширшою за всі попередні роки.

Тему Х Міжнародного економічного форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє» було обрано невипадково. Україна має 19 прикордонних областей, Львівщина межує з ЄС. Тому транскордонне співробітництво є одним з пріоритетних напрямків діяльності, який дозволить забезпечити зростання економічного та соціального розвитку регіонів України, малого та середнього бізнесу, регіональних мереж транспорту та  комунікацій, охорони навколишнього природного середовища.

Організатором Форуму виступила Львівська обласна державна адміністрація у партнерстві з Львівською міською радою та Львівською обласною радою, під патронатом Президента України.

Серед делегатів форуму громадяни Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії, Угорщини, Франції, Румунії, Росії, США, Канади, Австрії, Швеції, Білорусі, Молдови, Туреччини, Фінляндії, Естонії, Нідерландів.

Учасники Форуму -  це представники урядів держав, областей та регіонів. У цьому Форумі близько 50% склали представники бізнесу та неурядових організацій. Високий рівень представництва Форуму був забезпечений приїздом багатьох важливих гостей.

Серед  важливих учасників  та доповідачів форуму -  Ральф  Вайнгартнер - Член ради директорів Volksbank International AG, Голова Спостережної Ради ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» , а також  Голова Правління ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» Ірина Походзяєва.

Головні теми доповідей стосувалися питань нової економічної політики, конкурентоздатності та інновацій, регіонального розвитку і стратегічних інфраструктурних проектів. Ральф Вайнгартнер виступив на Форумі з доповіддю на тему «Роль МСП як основи фінансово-економічної системи в противагу спекулятивному бізнесу».

У рамках форуму відбулось 5 офіційних міжнародних зустрічей та переговорів. Підписано 2 міжнародні меморандуми про співпрацю, один з них стосується підготовки середнього медичного персоналу в Німеччині. Інший - міжрегіональної співпраці.

Крім того, під час Форуму два дні проходила контактна біржа, у межах якої близько 80 бізнесменів та підприємців, половина з яких іноземні, проводили зустрічі на місцевих підприємствах.

 

Безимени-1.jpg

Контактна інформація

Інформаційний центр

Переказ з картки на картку

Карта вiддiлень

Усі контакти

Курси валют

22.05.2018КупiвляПродаж
USD25.820026.1500
EUR30.310030.8500
RUB0.39500.4200
PLN7.00007.1700
GBP34.050035.2700
Валютний калькулятор

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua