Новини

Соціальний проект до свята Останнього дзвоника

27 травня 2011

ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» продовжує проведення ряду соціально-благодійних проектів за назвою «З повагою до клієнта, з любов'ю до людей!», які Банк реалізовує спільно із своїми корпоративними клієнтами з нагоди 20-річниці діяльності на ринку України. Соціально-благодійні акції проходитимуть у кількох регіонах присутності Банку: Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Допомогу від ФОЛЬКСБАНК отримують соціально-незахищені верстви населення малозабезпечені сім'ї, дитячі будинки, учні/студенти.

Перший спільний соціальний проект до Великодня уже проведено ФОЛЬКСБАНКом із ТзОВ «Шувар». Великодні споживчі кошики отримали малозабезпечені сім'ї  міста Львова.

Спільно з корпоративними клієнтами ТзОВ «М-Фон» (мережа салонів мобільного зв'язку «Вухо.ком») і ТзОВ «Менс»  проведено другий соціальний проект до свята Останнього дзвоника.

27 травня у всіх школах м. Львова пройшло святкування Останнього дзвоника. У цей урочистий день підведення підсумків і планування майбутнього ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» з приємністю став почесним гостем у Львівській академічній гімназії, Львівському економічному ліцеї та Львівських середніх  загальноосвітніх школах №8 та №93.

У це зворушливе для учнів Свято ФОЛЬКСБАНК, М-Фон та МЕНС  подарували кращому учню кожної обраної школи мобільний телефон та карточки поповнення відмінникам навчання. Подарунки стали приємною несподіванкою і хорошим прикладом для заохочення молодших учнів.«Для нас важливо, щоб учні виходили зі школи не лише грамотними, але й вихованими, готовими до життя та непростих рішень. Тому суспільство повинно працювати як над просвіченням розуму молоді, так і над облагородженням їх сердець» - говорять у ФОЛЬКСБАНК.

Соціальна програма ФОЛЬКСБАНК «З повагою до клієнта, з любов'ю до людей» подає хороший приклад і формує соціально-відповідальну позицію населення, оскільки усі ми маємо можливість взяти участь у заходах, які приносять користь суспільству. Кожен Клієнт банку може з упевненістю сказати, що обслуговуючись у ФОЛЬКСБАНК, він автоматично долучається до цих проектів й допомагає людям.

Контактна інформація

Інформаційний центр

Переказ з картки на картку

Карта вiддiлень

Усі контакти

Курси валют

24.05.2018КупiвляПродаж
USD25.850026.1400
EUR30.200030.7400
RUB0.40000.4230
PLN6.93007.1100
GBP34.010034.9000
Валютний калькулятор

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua