Новини

Соціальний проект до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2011

ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» продовжує проведення ряду соціально-благодійних проектів за назвою «З повагою до клієнта, з любов'ю до людей!», які Банк реалізовує спільно із своїми корпоративними клієнтами з нагоди 20-річниці діяльності на ринку України. Соціально-благодійні акції проходитимуть у кількох регіонах присутності Банку: Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Допомогу від ФОЛЬКСБАНК отримують соціально-незахищені верстви населення малозабезпечені сім'ї, дитячі будинки, учні/студенти.

Перший спільний соціальний проект до Великодня уже проведено ФОЛЬКСБАНКом із ТзОВ «Шувар». Великодні споживчі кошики отримали малозабезпечені сім'ї  міста Львова.

Спільно з корпоративними клієнтами ТзОВ «М-Фон» (мережа салонів мобільного зв'язку «Вухо.ком») і ТзОВ «Менс»  проведено другий соціальний проект до свята Останнього дзвоника. Третій соціальний проект ФОЛЬКСБАНК реалізував спільно  з видавництвом «Ельграф» до Міжнародного дня захисту дітей.

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, дня коли кожен повинен задуматися і подивитись на дітей, які поруч, звернути увагу на те, що є діти з їхніми проблемами і потребами, ФОЛЬКСБАНК спільно із корпоративним клієнтом - видавництвом «Ельграф» подарували дитячі книжечки і, звичайно, святковий настрій 12 львівським дитячим садочкам.

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свій рідний край. Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, а значить - майбутнє України.  І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини. У ФОЛЬКСБАНК переконані, якщо дітей ростити у добрі, змалечку оточувати їх любов' ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще.

Соціальна програма ФОЛЬКСБАНК «З повагою до клієнта, з любов'ю до людей» подає хороший приклад і формує соціально-відповідальну позицію населення, оскільки усі ми маємо можливість взяти участь у заходах, які приносять користь суспільству. Кожен Клієнт банку може з упевненістю сказати, що обслуговуючись у ФОЛЬКСБАНК, він автоматично долучається до цих проектів й допомагає людям.

Контактна інформація

Інформаційний центр

Переказ з картки на картку

Карта вiддiлень

Усі контакти

Курси валют

24.05.2018КупiвляПродаж
USD25.850026.1400
EUR30.200030.7400
RUB0.40000.4230
PLN6.93007.1100
GBP34.010034.9000
Валютний калькулятор

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua