Новини

Соціальний проект «Свято дітям» від ФОЛЬКСБАНКу триває

14 травня 2009

З квітня 2009 року у ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» стартував соціальний проект, основним завданням якого є організувати дозвілля для дітей, що позбавлені батьківської опіки та перебувають у дитячих будинках. Гасло проекту - «ПОДАРУЙ ДИТИНІ УСМІШКУ!».

Сьогодні, у такий нелегкий час, важливо привернути увагу громадськості до проблем незахищених верств населення. Тому ФОЛЬКСБАНК невипадково обрав саме такий соціальний напрямок роботи і вирішив допомогти дітям-сиротам. Фінансову допомогу ФОЛЬКСБАНК надає з власного прибутку. Водночас кожен клієнт Банку знає, що обслуговуючись у ФОЛЬКСБАНКУ, він автоматично долучається до цього проекту.

Акція одночасно проходить у декількох регіонах України: Львівському, Івано-Франківському, Закарпатському і Тернопільському. З початку травня діти із дитячих будинків Івано-Франківська, Долини, Тлумача відвідали кінотеатр «Люм'єр», де діти шкільного віку переглянули кінофільм «План гри», а дошкільнята - мультфільм «Бі муві». Діти із Львівської школи-інтернат №2 відвідали Кінопалац, де переглянули фільм «Відьмина гора», а менші дітки - мультфільм «Кораліна у світі кошмарів». Цей же мультфільм переглянули діти з чотирьох дитячих будинків Закарпатської області, а саме з двох в м. Мукачева, м. Виноградова та смт. Чинадієва. У Тернополі діти з Коропецької школи-інтернату та Мельнице-Подільського обласного комунального дитячого будинку-інтернату переглянули дитячий фільм «Мій домашній динозавр». Загалом у проекті взяло участь близько 500 дітей.

Діти були справді щасливі, сповнені вражень, адже для щастя дитині потрібно зовсім небагато. Чого лише вартують радісні усмішки, вдячний погляд і щире дитяче «Дякую!». ФОЛЬКСБАНК і надалі намагатиметься допомогти дітям в організації дозвілля, це не є одноразова акція. Банк планує продовжувати розпочатий соціальний проект. Заплановано відвідування цирку, аквапарку, театру, парку розваг тощо.

ФОЛЬКСБАНК не просто надійний Банк, якому можна довіряти, а й Банк, що в несприятливий час, в умовах кризи, готовий допомагати іншим. Соціальна програма «СВЯТО ДІТЯМ» яскраве свідчення цього. Окрім того, програма дає хороший стимул і формує соціальну позицію населення, оскільки кожен з нас має можливість взяти участь у заходах, які приносять користь суспільству.

Разом влаштуємо «СВЯТО ДІТЯМ» - подаруймо їм усмішку!

Контактна інформація

Інформаційний центр

Переказ з картки на картку

Карта вiддiлень

Усі контакти

Курси валют

24.05.2018КупiвляПродаж
USD25.850026.1400
EUR30.200030.7400
RUB0.40000.4230
PLN6.93007.1100
GBP34.010034.9000
Валютний калькулятор

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua