Шановні пані та панове!

Наприкінці 2013 року Банк змінив своє найменування на ПАТ «ВіЕс Банк». Нова назва символізує історичне становлення Банку як фінансової структури, у фундамент якої закладені європейська надійність і стабільність у поєднанні з високими стандартами обслуговування і новими глобальними можливостями. Банк продовжує реалізацію накреслених планів, втілення поставлених цілей, розвиток стратегічних напрямів.

Задовольняти найвибагливіші фінансові потреби Клієнта — це одне із наших пріоритетних завдань. Всі наші стосунки і співпраця із Клієнтами основані на довірі, відкритості, високому професіоналізмі і досвіді роботи персоналу.

У майбутньому діяльність Банку буде спрямована на створення максимально комфорних умов для обслуговування наших VIP-клієнтів, розширення спектру сучасних банківських послуг.

Я переконана, що Ваша подальша співпраця з нами буде плідною завдяки високій професійності банківських фахівців - Ваших персональних банківських менеджерів, що допоможуть саме Вам зміцнити фінансові позиції, досягти нових фінансових успіхів.

ПАТ «ВіЕс Банк» має честь презентувати Вам новий якісний сервіс для VIP-клієнтів Банку — це обслуговування у спеціально відведених центрах — пристосованих до переговорів, і з представленими ексклюзивними продуктами преміум-класу.

З повагою та найкращими побажаннями,
Голова Правління ПАТ «ВіЕс Банк» Походзяєва І.В.
Центри VIP-обслуговування
Місто

вул. Дегтярівська, 4а

тел.: (044) 230-48-00

вул. Дегтярівська, 4а

тел.: (044) 230-48-00

вул. Грабовського, 11

тел: (032) 297-77-99

вул. Грабовського, 11

тел: (032) 297-77-99